برترین کاربرد های پوکه معدنی

همانطور که می دانید استفاده از پوکه معدنی در ساخت و ساز و ساختمان سازی بسیار رایج است. علاوه بر این می توان از این نوع پوکه ها به دلیل وزن سبک و تخلخل بسیار زیادی که دارند کاربرد های دیگری نیز به دست آورد.

در مطالب قبلی شما را با مهم ترین فواید پوکه معدنی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

برترین و مهم ترین ویژگی های پوکه معدنی

همانطور که گفتیم این نوع پوکه ها سنگ هایی بسیار بسیار ریز اند که از انفجار آتشفشان ها می توان آن ها را به دست آورد.

تولید بتن سبک: یکی از مهم ترین کاربرد هایی که می توان برای این نوع پوکه ها مورد توجه قرار داد استفاده از آن ها در تولید بتن های سبک می باشد. اگر از این نوع پوکه ها در بتن سازی استفاده شود می توانید بتنی فوق العاده سبک داشته باشید.

ساختمان سازی: از دیگر عوامل مهم در استفاده از این نوع پوکه ها می توان به استفاده در ساختمان سازی اشاره کرد.

lazy placeholder برترین کاربرد های پوکه معدنیدر چیدن دیوار ها و همچنین نمای داخلی و خارجی ساختمان ها نیز از پوکه استفاده می شود.

برای سبک سازی از پوکه های معدنی به کرات استفاده می شود. همانطور که گفتیم این پوکه ها به دلیل تخلخل بالایی که دارند بسیار سبک اند. انواع مختلف مصالحی که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از این نوع پوکه ها سبک می شود.

مقاوم سازی با استفاده از پوکه های معدنی

پوکه ها می توانند فشار و وزن های بسیار بالا را متحمل شوند از این رو می توان در مقاوم سازی مصالح نیز از آن ها استفاده کرد.

همچنین می توان گفت که در تصفیه آب شهری نیز می توان از این نوع پوکه ها استفاده کرد.

برای تهیه بهترین و با کیفیت ترین انواع پوکه معدنی با کارشناسان ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09185314481
Call Now Button