کیفیت پوکه معدنی

کیفیت پوکه معدنی

lazy placeholder کیفیت پوکه معدنی

پوکه (Pumice) – مهمترین عوامل تعیین کیفیت پوکه معدنی ؛ وزن – اندازه و درجه مقاومت آن است. به عنوان مثال در ساخت بلوک سبک هر اندازه  وزن پوکه معدنی کمتر و مقاومت آن بالاتر باشد ، پوکه معدنی از کیفیت برتری برخوردار است.
کیفیت پوکه معدنی : از آنجا که مهمتیرن کاربرد پوکه معدنی استفاده از آن برای سبک سازی سازه است پس مهمترین عامل تعیین کیفیت پوکه معدنی وزن آن است.

lazy placeholder کیفیت پوکه معدنی

کیفیت پوکه معدنی : اگر بخواهیم پوکه معدنی را با پوکه صنعتی مقایسه کنیم به این نتیجه میرسیم که پوکه معدنی با کیفیت تر است چرا که در اعماق زمین و در مدت زمان طولانی تولید شده و در دمای بالایی قرار داشته است که این امر باعث می شود که نسبت به پوکه صنعتی دارای وزن کمتری نسبت به حجمش باشد و از طرفی سختی و مقاومت پوکه معدنی از پوکه صنعتی بیشتر است. با مقایسه پوکه های سطح کشور باهم ثابت شده است که پوکه معدنی قروه نسبت به بقیه پقیه مناطق دارای کیفیت بالاتری است و این بدان خاطر شرایط تولید پوکه در معادن قروه است که از نظر زمین شناسی دارای بهترین شرایط نسبت به دیگر مناطق بوده است.

پوکه معدنی متخلخل

کیفیت پوکه معدنی : پوکه معدنی متخلخل دارای سبکی بیشتری نسبت به دیگر پوکه معدنی می باشد که این امر باعث می شود که استفاده از آن در سازه بسیار به سبک سازی و مقاومت ساختمان کمک کند . بهترین پوکه معدنی کشور ، پوکه معدنی قروه می باشد ، چون دارای تخلخل بیشتری نسبت به پوکه معدنی سایر نقاط است و وزن سبک و مقاومت بالای آن نیز مزید بر علت است که پوکه معدنی قروه را بهترین پوکه کشور بنامیم.

چگونگی خریداری پوکه قروه

سنگ پوکه قروه در سایزهای بادامی، فندوقی، نخودی، عدسی و ماسه‌ای خدمت مشتریان عزیز عرضه می گردد .

محصولات شرکت بام پوکه قروه : 
پوکه معدنی بادامی قروه:
پوکه بادامی یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر میباشد .
پوکه فندوقی قروه:
پوکه فندقی یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۱۰ تا ۲۰ میلیمتر متغیر می باشد .
پوکه معدنی نخودی قروه:
 پوکه نخودی یکی از انواع پوکه معدنی است که اندازه آن از ۵ تا ۱۲ میلیمتر متغیر می باشد .
پوکه عدسی قروه:
پوکه عدسی یکی از انواع پوکه معدنی است که اندازه آن از ۳ تا ۷ میلیمتر متغیر می باشد .
پوکه ماسه‌ای قروه:
پوکه ماسه‌ای یکی از انواع پوکه معدنی است که اندازه آن از ۱ تا ۵ میلیمتر متغیر می باشد .

جهت سفارش پوکه درجه یک قروه میتوانید با شمار ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱ تماس بگیرید .

ارسال پوکه معدنی قروه به تمام نقاط ایران انجام می شود . سریعا و پس از اتمام سفارش پوکه بارگیری شده و به سمت مقد روانه خواهد شد .

مطالب مرتبط

09185314481
Call Now Button