پوکه

پوکه

lazy placeholder پوکه

معرفی پوکه معدنی

در زمان های دور گدازه های آتشفشانی پس از رسیدن به سطح زمین سرد  شده و به صورت دانه های ریز و درشت درآمده اند که به آن پوکه می گوییم که اینک در معادن مختلف شهرستان قروه اکتشاف و برداشت می شود . نام علمی آن پومیس (Pumice) است . از بارزترین ویژگی هایش استحکام بالا و سبکی آن است.
بتن ساخته شده با پوکه معدنی از مقاومت بالایی برخوردار است و در بسیاری از موارد جهت شیب بندی در ساختمان استفاده می شود.

پوکه قروه یکی از بهترین در نوع خود در تمام کشور است که کیفیت آن برای تمامی عزیزانی که در صنعت ساختمان در حال فعالیت هستند آشکار است . پوکه با توجه به وزن پایین و مقاومت بالای خود در زمینه سبک سازی سازه بسیار مورد توجه است . این ماده معدنی با توجه به وزن پایین تر نسبت به پوکه های سایر مناطق کشور و همچنین سختی بیشتر و مقاومت بالاتر خود گزینه مناسبتریست .

پوکه قروه با توجه به خصوصیاتی که از آن عنوان شد دارای مشتریان زیادی در سراسر کشور است و در ساختمان سازی کاربرد همیشگی پیدا کرده است بطوری که ساختمانی را نمیتوان یافت که در آن از این ماده معدنی پر کاربرداستفاده نشده باشد .

شرکت بام پوکه قروه با ارائه برترین نوع پوکه معدنی در سطح کشور در خدمت شما هم میهنان عزیز است . شما عزیزان می توانید برای اطلاع از نوع پوکه مورد نیاز خود با مهدنس ساختمان و یا با بنای ساختمان خود صحبت کنید و یا جهت دریافت مشاور با شماره زیر تماس بگیرید .

هموطنان عزیز توجه داشته باشند که در هر نقطه از کشور عزیزمان که باشند می توانند با یک تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید و در اسرع وقت بار خود را در محل تحویل بگیرید.

هموطنان گرامی برای خرید و یا جهت مشاوره می توانید با شماره زیر تماس بگیرید :

۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱         میثم معظمی

دانلود این نوشته به صورت فایل PDF

مطالب مرتبط

09185314481
Call Now Button