پوکه معدنی مشهد

با سلام دوباره خدمت شما عزیزان . قبل از شروع ، بام پوکه به نوبه خود فوت چندین تن از هموطنانمان در سیل های اخیر کشور را خدمت تمامی مردم ایران زمین تسلیت عرض می کند.از خداوند منان رفیع درجات را برای درگذشتگان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان آرزومندیم .

lazy placeholder پوکه معدنی مشهد
ایران من تسلیت

سبک سازی ساختمان با پوکه معدنی

ساخت و ساز در حالت کلی و در صورتی که امروزی باشد باید به سوی سبک شدن بیشتر برود . یعنی سبک سازی سازه در علم امروز یکی از نیازهای ساخت ساختمان های با ایمنی بالاست. یکی از مهمترین دلایل سبکسازی ، مقاومت سازه در برابر زلزله است .

یکی از راه های اینکه از وزن ساختمان کم کنیم این است که در هنگام ساخت از مصالحی استفاده کنیم که وزن کمی دارند . در مراحل بعد از سفت کاری ساختمان و زمانی که به مرحله شیب بندی و پر کردن کف ها می رسیم . یکی از بهترین راه ها برای شیب بندی استفاده از پوکه معدنی است .

پوکه معدنی با وزنی سبک و مقاومت و درجه سختی بالا بهترین مورد برای این کار است . پوکه معدنی قروه برای این منظور شناخته شده ترین پوکه معدنی در سطح کشور است . به همین دلیل ارسال پوکه معدنی قروه به تمامی شهرهای ایران سالیان سال است که انجام می شود .

ارسال پوکه معدنی به مشهد

ارسال پوکه معدنی به مشهد مقدس نیز از همان ابتدا در شهرستان قروه رواج داشته است .پوکه معدنی قروه در استان های خراسان رضوی و خراسان جنوبی کاملا شناخته شده است . به همین دلیل در این استان ها مشتریان پوکه معدنی قروه بسیارند .

در همین راستا ما مفنخریم که با ارسال پوکه معدنی خالص و کاملا تمیز به مشهد مقدس و تمامی استان های خراسانی در خدمت مردم عزیز این خطه بزرگ هستیم. پوکه معدنی مشهد با سرعت بالا و دقت کامل بارگیری شده به سمت این شهر بزرگ روانه می شود.

پوکه معدنی خالص

پوکه معدنی بام پوکه در هنگام استخراج به طور کامل سرند می شود . در هنگام جمع کردن انواع پوکه معدنی در محل توجه ویژه ای می شود که انواع پوکه با هم فاصله داشته باشند . این امر باعث می شود که در هنگام بارگیری یک نوع پوکه ( مثلا پوکه بادامی ) از انواع دیگر پوکه هرچند به مقدار کم با پوکه ارسالی قاطی نشود .

این توجهات ویژه در راستای رضایتمندی بیشتر مشتریان عزیز انجام می شود . که با تشکر از خداوند متعال به این مهم دست یافته ایم .

انواع پوکه معدنی قروه

– پوکه بادامی قروه:
پوکه بادامی یکی از انواع پوکه قروه است که اندازه آن از ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر میباشد .
– پوکه فندوقی قروه:
پوکه فندقی یکی از انواع پوکه قروه است که اندازه آن از ۱۰ تا ۲۰ میلیمتر متغیر می باشد .
– پوکه عدسی قروه:
پوکه عدسی یکی از انواع پوکه معدنی است که اندازه آن از ۳ تا ۷ میلیمتر متغیر می باشد .
– پوکه ماسه‌ای قروه:
پوکه ماسه‌ای یکی از انواع پوکه معدنی است که اندازه آن از ۱ تا ۵ میلیمتر متغیر می باشد .

جهت سفارش پوکه  درجه یک قروه میتوانید با شمار ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱ تماس بگیرید .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09185314481
Call Now Button