پوکه معدنی لرستان

پوکه معدنی که به آن سنگ پوکه نیز می گویند از از مصالح ساختمانی است که برای سبک سازی ساختمان از آن ایتفاده می شود . با گذشت سالها و افزایش جمعیت نوع ساخت خانه ها و ساختمان ها نیز تغییر یافت . نیاز به ساختمان های چند طبقه بیشتر احساس شد .

در ساختمان های با طبقات بالا یکی از مواردی که باید به شدت مورد توجه قرار گیرد وزنی است که طبقات ایجاد می کنند . به همین دلیل در طی سالهای گذشته برای سبک سازی ساختمان از پوکه معدنی استفاده می شود . برای اینکار در زمان شیب بندی پشت بام و پر کردن و هم سطح کردن طبقات پوکه ریزی انجام می شود .

lazy placeholder پوکه معدنی لرستان

استان لرستان طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ دارای ۱٬۷۶۰٬۶۴۹ جمعیت است . این تعداد جمعیت نیاز روز افزون مناطق شهری به ساخت ساختمان های با طبقات بالا را نشان می دهد . با گذشت بیشتر زمان جمعیت نیز رشد چشم گیری خواهد داشت . بنابراین خانه های چند طبقه بهترین گزینه برای سرپناه این تعداد از جمعیت است .

پوکه معدنی لرستان نیز برای این امر مورد استفاده قرار می گیرد . البته موارد استفاده پوکه معدنی به ساختمان سازی ختم نمی شود . از دیگر کاربردهای پوکه استفاده از آن در کشاورزی است . در کشاورزی و کلا در پرورش گل و گیاه ، پوکه معدنی را با خاک مخلوط می کنند .

با این کار مواد معدنی پوکه وارد خاک شده و از آن به گیاه منتقل می شود . یکی دیگر از فایده های ترکیب پوکه با خاک افزایش اکسیژن رسانی به گیاه است . با این کار رشد گیاه افزایش یافته و شادابی بیشتری خواهد داشت . گلخانه ها یکی از مشتریان پروپاقرص پوکه معدنی قروه هستند .

lazy placeholder پوکه معدنی لرستان

پوکه معدنی لرستان : از دیگر کاربردهای پوکه معدنی استفاده از آن در آکواریوم است . به این صورت که می توان برای تزئین داخل آکواریوم از انواع پوکه استفاده کرد . مثلا برای ایجاد صخره های با ظاهر طبیعی می توان از پوکه آبنما که اندازه بزرگتری نسبت به دیگر انواع پوکه دارد استفاده کرد .

و یا از پوکه ماسه ای برای پوشاندن کف آکواریوم استفاده کرد . به غیر از جلوه ظاهری که پوکه معدنی به آکواریوم می دهد ؛ می توان از آن در فیلتر آب استفاده کرد . در این مورد پوکه بهترین مکان را برای رشد باکتری های مفید در آب فراهم می کند .

یکی دیگر از کاربردهای پوکه معدنی لرستان استفاده در نساجی است . در نساجی برای سنگشور کردن پارچه هنگام شست و شو از پوکه استفاده می شود . این کار باعث بالا رفتن کیفیت پارچه شده و ارزش مادی آن را نیز بالا می برد .

هموطنان عزیز لرستانی می توانند برای انجام سفارش خود با شماره های ما در تماس باشند . سفارش شما در کوتاهترین زمان ارسال خواهد شد . عزیزان توجه داشته باشند که ارسال پوکه معدنی قروه در هفت روز هفته و بدون تعطیلی انجام می شود . از نظر حجم پوکه درخواستی نیز محدودیتی وجود ندارد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09185314481
Call Now Button