پوکه معدنی سمنان و یا بهتر است بگوییم قسمت اعظم پوکه معدنی سمنان از معادن پوکه شهرستان قروه تامیین می شود. پوکه معدنی شرکت بام پوکه به دلیل کیفیت خیلی بالای خود در شیب بندی ساختمان ها و بتن سازی  تمامی کشور مورد استفاده قرار می گیرد .

سنگ پوکه صدها سال است که به دلیل خواص متعدد آن در زمینه های مختلفی مانند ساخت و ساز ، تمیز کردن و البته لوازم آرایشی استفاده می شود ، جایی که اثرات لایه برداری آن بر روی پوست آن را در خانه ها ضروری می کند. اگر مایل هستید با پوکه معدنی بیشتر آشنا بشوید مقاله ما در با عنوان پوکه معدنی چیست را مطالعه کنید

اما سنگ پا چیست؟  سنگی است با منشأ آتشفشانی، عموماً سفید رنگ که هم در برابر سرما و هم در برابر گرما مقاوم است .

تامین پوکه معدنی سمنان

تهیه پوکه معدنی قروه به تمامی شهرهای و مناطق استان سمنان صادر می شود . با توجه به سبکی و کیفیت برتر پوکه معدنی bampooke، راه دور بین دو استان مانع از سفارش این پوکه عالی نمی شود . به همین جهت پوکه معدنی قروه از تمامی کشور مشتری دائم دارد.

بسیاری از انبوه سازان در شهرهای مختلف کشور از پوکه معدنی bampooke استفاده می کنند . زیرا استفاده از پوکه معدنی در مقایسه با روش های دیگر بسیار به صرفه تر و صد البته دارای ایمنی بیشتری است.

به عنوان مثال در ساختمان های بلند مرتبه در صورتی که برای ساخت دیوارها بخواهیم از آجر استفاده کنیم ، وزن ساختمان بسیار سنگین می شود . راه حل این مورد استفاده از بلوک های سبک سیمانی است . در ساخت این بلوک ها از پوکه معدنی استفاده می شود .

استفاده از پوکه در بلوک باعث می شود که در عین سبکی بلوک دارای مقاوت بالایی نیز باشد . همچنین استفاده از بلوک در دیوار چینی سرعت کار را بالا می برد . از طرفی بلوک های سیمانی در حد قابل قبولی عایق دما نیز هستند .

استفاده از پوکه معدنی در مناطق گرم و خشک

همانطور که گفته شد استفاده از پوکه در ساخت ساختمان مزایای قابل توجهی دارد . یکی از این مزایا بالا بردن ایمنی سازه و دیگری صرفه جویی در هزینه هاست .

مثلا در صورتی که برای دیوارها از بلوک استفاده شود ، از آنجایی که پوکه معدنی عایق دماست در نتیجه بلوک نیز این خاصیت را دارد . یکی دیگر از مواردی که در بلوک به خاصیت عایق بودن کمک می کند تو خالی بودن آن است . در نتیجه در دراز مدت از هزینه های گرمایشی و سرمایشی ساختمان تا حجم قابل توجهی کاسته می شود و صرفه جویی در مصرف انرژی را در پی دارد .

در مثالی دیگر یکی دیگر از خاصیت های جالب پوکه معدنی را یادآوری می کنیم ؛ ضد حشره بودن . در صورتی که در طبقات هم کف برای پر کردن کف ها از پوکه ماسه ای استفاده شود ، از نفوذ حشرات به داخل ساختمان جلوگیری می کند .

پوکه معدنی سمنان

خواص سنگ پوکه معدنی در سمنان

 
– چگالی: ۰٫۴۰- ۰٫۸۲ g/cm3
– تخلخل: زیاد (ساختار تاولی)
– فشردگی: بالا-متوسط ​​(۱۰٫۶۱%)
– سختی: مقیاس ۶-۷ Mohs.
– سایندگی: بالا (۴۰-۵۰ MG/100000 RPM)
– سفیدی: لامپ سبز فتوولت ۵۳٫۹٪
– ضریب شکست: بالا
– Rexology: بالا (۸۰-۱۰۰ جریان پلاستیکی مواد جامد-مخلوط)
– نقطه ذوب: ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد
– هدایت حرارتی: کم (ND)
– هدایت صوتی: کم (ND)
– مخروط پیرومتریک: ۲۹-۳۲ (۹۰۰-۱۲۰۰ درجه سانتیگراد)
– تیکسوتروپی: ندارد
– شنی: بالا-متوسط
 

معدن پوکه در نزدیکی سمنان آیا وجود دارد؟

معدن پوکه در ایران فقط در کردستان شهرستان قروه ،تبریز شهرستان بستان آباد و شهرستان ملکان یافت می شود،به همین دلیل هر کسی در ایران نیازمند پوکه معدنی باشد باید از این دو شهر پوکه خود را تامین کند و اگر به هر دلیلی نتوست از این شهر ها تهیه کند در غیر این صورت باید از کشور همسایه ترکیه پوکه مورد نیاز خود را وارد کندکه این کارهم هزینه بالایی براش آب می خوره به همین دلیل مجبوره از قروه یا بستان آباد خریداری کند.

تامین کنندگان سنگ پوکه

در اینجا بام پوکه ، عرضه کننده سنگ پا و پوکه معدنی در سمنان را معرفی می کنیم:

بام پوکه  شرکتی است که پوکه معدنی  را با بالاترین کیفیت استخراج و فرآوری می کند.

بام پوکه دارای معدن و تجهیزات پیشرفته برای عرضه به بازارهای ملی و بین المللی است و امکانات آن دارای سیستم های استخراج، غربالگری، شناورسازی سنگ، کیسه بندی، کف سازی و بسته بندی و همچنین یک انبار بزرگ برای اطمینان از رعایت الزامات می باشد.

یا برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد  پوکه معدنی با بام پوکهت ماس مستقیم برقرار کنید

هموطنان عزیز در صورتی که می خواهند پوکه معدنی قروه را خریداری نمایند با شماره ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱ تماس بگیرند . در تماس خود میزان پوکه درخواستی و شهر مقصد را اعلام بفرمایید . بار شما در کوتاهترین زمان ممکن فرستاده خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *