پوکه معدنی به انگلیسی

پوکه معدنی به انگلیسی :

در زبان انگلیسی پوکه معدنی به Pumice  معنی می شود . البته  Pumice  به سنگ پا نیز گفته می شود که خود نوعی پوکه معدنی است . برای آشنایی با سنگ پا و خواص آن کلیک کنید .

پوکه معدنی همانطور که قبلا نیز گفته شد بهترین ماده برای سبک سازی ساختمان است . البته چون پوکه معدنی دارای املاح و مواد معدنی زیادی است که این امر باعث شده در کشاورزی و باغدلری از آن استفاده شود ، چون با انتقال املاح و مواد معدنی به خاک و گیاه باعث رشد بیشتر محصول می شود.

در زیر کلمه های انگلیسی که به پوکه معدنی مربوط می شوند را برای شما عزیزان می آوریم :

Pumice:

همان پوکه معدنی یا سنگ پا است .

Parmis:

نوعی از پوکه معدنی است با جنسی از آهک و چون آهکی و نرم است نمی توان از آن به تنهایی استفاده کرد و باید با پوکه معدنی معمولی مخلوط شود تا آماده استفاده شود .

Scoria : در زمان استخراج موکه معدنی مقداری پسماند از آن بجا می ماند که به آن Scoria گفته می شود . به قولی می توان Scoria را تفاله حاصل از استخراج پوکه معدنی نامید .

انواع پوکه معدنی قروه

که هرکدام از آنها در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند . شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی هرکدام از پوکه ها به صفحه معرفی پوکه معدنی مورد نظر رفته و تعریف و موارد کاربرد آن را مطالعه کنید .

شرکت بام پوکه افتخار دارد با چندین سال سابقه در امر تامین و توزیع پوکه معدنی در خدمت هموطنان عزیز می باشد . پوکه معدنی قروه بهترین نوع پوکه معدنی در سطح کشور می باشد .

هموطنان عزیز می توانند برای دریافت مشاوره و یا خرید پوکه معدنی با شماره های زیر تماس بگیرند :

۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱        میثم معظمی

ارسال به تمام نقاط کشور

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09185314481
Call Now Button