پوکه صنعتی

پوکه صنعتی

lazy placeholder پوکه صنعتی

مراحل ساخت پوکه صنعتی

۱- اولین مرحله ساخت پوکه صنعتی : خاک رس به وسیله جعبه تغذیه به خط تولید وارد می شود، خاک وارد شده با عبور از دروازه مغناطیسی وارد آسیاب  می شود ، در این مرحله خاک با آب مخلوط شده و از صفحه مشبکی با روزنه های ۱۸ میلیمتر عبور میکند. گل عبور داده شده وارد مخلوط کن می شود و به وسیله دستگاه مخصوص ورز داده می شود تا گل حال پلاستیکی پیدا کند. بعد از این مرحله گل بدست آمده از آسیاب غلطکی با مجرای ۲ میلیمتر عبور میکند تا کاملا یکنواخت شود. گل یکنواخت شده را کوره خشک کن هدایت می کنند .

۲- دومین مرحله ساخت پوکه صنعتی : کوره خشک کن با طول ۳۵ متر و حرکت ۵/۱ تا ۲ دور در دقیقه می باشد. گل با ورود به کوره خشک کن در معرض هوای گرم قرار می گیرد . در این مرحله گل خشک شده و به قطعات ریز تبدیل می شود . گل ابتدا در معرض حرارت ۱۵۰ تا ۲۰۰ درجه سانتی گراد قرار می گیردو در نهایت حرارات کوره به ۵۵۰ تا ۶۰۰ درجه می رسد .

در این مرحله از ساخت پوکه صنعتی قطعات ریز گل به کوره پخت منتقل می شود . کوره پخت با مشخصه طول ۲۲ متر و قتر ۴٫۳ متر می تواند ۶ دور در دقیقه بچرخد ( دوران کند). قطعات گل در کوره پخت حرارتی بین ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ درجه می بینند که موجب منبسط شدن گل شده و به دانه هایی بین ۱ تا ۲۰ میلیمتر تبدیل می شود . دانه های سبک تولید شده به داخل خنک کن های ماهواره ای هدایت شده و از آنجا بر روی نوارهای خروجی ریخته شده و در فضای باز می ریزند.

lazy placeholder پوکه صنعتی

۳- سومین مرحله ساخت پوکه صنعتی : سبک دانه های تولید شده در مرحله ۲ با عبور از سرندهای مخصوص به سه اندازه ۱-۴ میلیمتر ، ۵-۱۰ میلیمتر و ۱۱-۲۵ میلیمتر تقسیم می شود که هریک کاربردهای خاص خود را دارد .

پوکه معدنی قروه در سایزهای بادامی، فندوقی، نخودی، عدسی و ماسه‌ای خدمت مشتریان عزیز عرضه می گردد .

محصولات شرکت بام پوکه قروه : 
–  پوکه معدنی بادامی قروه:
پوکه معدنی بادامی یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر میباشد .
– پوکه معدنی فندوقی قروه:
پوکه معدنی فندقی یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۱۰ تا ۲۰ میلیمتر متغیر می باشد .
– پوکه معدنی عدسی قروه:
پوکه معدنی عدسی یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۳ تا ۷ میلیمتر متغیر می باشد .
– پوکه معدنی ماسه‌ای قروه:
پوکه معدنی ماسه‌ای یکی از انواع پوکه معدنی قروه است که اندازه آن از ۱ تا ۵ میلیمتر متغیر می باشد .

جهت سفارش پوکه معدنی درجه یک قروه میتوانید با شمار ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱ تماس بگیرید .

 

مطالب مرتبط

09185314481
Call Now Button