پوکه بادامی و ویژگی های آن

پوکه بادامی قروه از بهترین نوع از این پوکه معدنی دز سطح کشور است که از آن بسیار استفاده می شود . کاربرد این نوع پوکه معدنی با کیفیت قروه تنها در ساختمان سازی نبوده و در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرد . 

ویژگی های پوکه معدنی بادامی قروه

یکی از ویزگی های پوکه بادامی قروه وزن سبکتر آن نسبت به پوکه سایر مناطق است . همین مورد به تنهایی می تواند گویای کیفیت برتر این نوع از پوکه باشد . وزن پوکه بادامی بام پوکه بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلوگرم در هر متر مکعب است . این وزن کم در کنار دیگر ویزگی های پوکه بادامی قروه باعث شده که در انواع مصارف بسیار پر طرفدار باشد .lazy placeholder پوکه بادامی و ویژگی های آن

وزن کم و درجه سختی بالا

پوکه بادامی قروه دارای وزنی سبک است که به آن اشاره شد . در کنار این ویژگی درجه سختی بالای این پوکه بسیار بالاست . بدین معنا که در برابر فشار و ضربه بسیار مقاوم است .

پوکه بادامی عایق صداست

در توضیح این مورد باید گفت که چون سطح پوکه معدنی حفره هایی دارد یا به قولی سوراخ سوراخ است ، امواج صوتی در برخورد با این حفره ها کند مش شود . که این مورد باعث می شود این نوع سبک دانه عایق خوبی در برابر صوت باشد .

عایق دما

این نوع پوکه معدنی به دلیل ویژگی هایی که دارد عایق مناسبی در برابر سرما و گرماست .

طول عمر بالا

زمانی که در کار خود از پوکه بادامی استفاده می کنید می توانید مطمئن باشید که تا سالیان سال با همان کیفیت پابرجا خواهد ماند . طول عمر این پوکه سبک بیش از ۱۰۰ سال است . این طول عمر بالا آن را به هبهترین گزینه برای مصارف ساختمانی تبدیل کرده است .

کاربردهای پوکه بادامی قروه

  • استفاده در ساختمان سازی مانند : شیب بندی ، کفپوشی و …
  • استفاده در کشاورزی . به این صورت که برای بالا بردن کیفیت خاک پوکه بادامی را با نسبتی تجربی یا علمی  با خاک مخلوط می کنند .
  • برای بستر سازی جاده ها از آن استفاده می شود .
  • در تصویه خانه برای جذب مواد آلوده مورد استفاده قرار می گیرد .

هموطنان عزیز می توانند برای تهیه پوکه معدنی بادامی با شماره همای ما در تماس باشند . 

آدرس ما : کردستان – قروه – بلوار غدیر خم . روبروی پمپ بنزین شهرداری . پوکه معدنی معظمی

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09185314481
Call Now Button