پوکه معدنی  آبنما چیست ؟ عنصر آب مدتهاست که مردم را به خود جذب کرده است. شما می توانید برای مدت طولانی تماشا کنید که چگونه آب فرو می رود و چگونه جریان می یابد، زیرا آرامش افکار و شروع آرامش را احساس می کنید. امروز می توانید طراوت نشاط آور را احساس کنید و لذتی باورنکردنی از اندیشیدن به زمزمه آب نه تنها در طبیعت یا نزدیک چشمه شهر، بلکه در خانه نیز به دست آورید. چیدمان یک جزیره دنج کوچک با یک آبشار مینیاتوری  کاملاً در اختیار هر صاحب خانه خود است شما می توانید با پوکه آبنما یک آبشار زیبا بسازید.

پوکه آبنما قروه

 

پوکه آبنما  در اندازه ۲۰ الی ۱۰۰ سانتی متری موجود می باشد و برای ساخت آبنما ، آلاچیق و دیگر نماهای زیبا در پارکها و هتلها و … استفاده می شود که نمایی بسیار زیبا برای  این مکان ها بوجود می آورد . با استفاده از سنگ پوکه آبنما در ساخت نماهای تزئینی می توان طرح های بکر و زیبایی بوجود آورد .
پوکه آبنما بسیار سبک و مقاوم می باشد ، از این جهت برای مقاوم سازی آبنما نیازی به محکم کاری اضافه نمی باشد .

پوکه آبنما

پوکه معدنی قروه آبنما دارای طرح های طبیعی شبیه صخره های موجود در طبیعت می باشد که کار طراحی را بسیار آسان می کند و دیگر نیازی نیست که برای شکل دادن به آن کاری کرد ، فقط با کمی خلاقیت و ذوق هنری می توان بهترین آبنما ها و طرح های زیبای دیگری را با استفاده از سنگ پوکه آبنما خلق کرد.

این نوع پوکه گزینه بسیار مناسبی برای ساخت نماهای تزئینی می باشد زیرا با توجه به اینکه بسیار سبک است می تواند کار ساخت نمای تزئینی را بسیار سرعت ببخشد و دیگر اینکه این نوع پوکه درجه سختی بالایی دارد و در برابر خوردگی با آب و یا هرگونه فرسایش بسیار مقاوم بوده و از بین نمی رود .

پوکه آبنمای قروه دارای تمامی ویژگی های برتر یک پوکه معدنی است به طوری که سبکترین وزن و بیشترین مقاومت را دارا می باشد . با استفاده از پوکه معدنی دیگر نگران مقاومت و طول عمر سازه های هنری خود نباشید .

پوکه آبنما

ویژگی پوکه آبنمای قروه :

۱- بسیار مستحکم است .
۲ -در برابر حرارت و رطوبت عایق است.
۳- وزن بسیار پایین نسبت به طنگ های دیگر.
۴- تنوع در شکل و اندازه .

۵-می توانید با پوکه آبنما را در سریع ترین زمان بسازید

۶- با استفاده از پوکه آبنما دیگه نگران استفاده از ماسه نباشید چون مساه کمتری مصرف خواهد شد.

چطور آبنما بسازیم

برای اینکه یک آبنما واقعاً تزئینی برای باغ، پارک یا میدان باشد، لازم است که کاملاً ساخته شده باشد. این به معنای نصب صحیح تجهیزات و مواد با کیفیت است. پمپ ها، نازل ها، لوله کشی، روشنایی زیر آب، فیلتراسیون، عایق رطوبتی و سایر تجهیزات آبنما که نصب می کنیم با بالاترین کیفیت می باشد. ساخت فواره ها بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می رسد. سازندگان باید دانش بسیار خوبی از فناوری آبنما داشته باشند و باید فرآیند ساختمان را با الزامات طرح تطبیق دهند. ساخت فواره ها نیازمند دانش از چندین حوزه است. باید آبنما ساخته شود، ضد آب شود، تریم نهایی ساخته شود، پمپ ها، سیستم های فیلتراسیون و همچنین روشنایی زیر آب، دستگاه های کنترل، سنسورها، نازل ها نصب شود. در طول ساخت فواره، هماهنگ سازی منطقی کار بسیار مهم است، زیرا فعالیت ها در زمینه های مختلف در بسیاری از مراحل همپوشانی دارند. به همین دلیل ساخت آبنماها و نظارت را باید به تیم های متخصص، حرفه ای و مجرب سپرد، زیرا اصلاح ایرادات خاص روی آبنماها اغلب به معنای تخریب و کار از ابتدا است.

ویژگی پوکه آبنمای قروه

 

برای ساخت یک آبنما زیبا و کارآمد، مراحل زیر را می‌توانید دنبال کنید:

انتخاب طرح و مکان:

ابتدا یک طرح یا مدل آبنما را انتخاب کنید.

مکان نصب آبنما را با دقت انتخاب کنید.

آماده‌سازی مکان:

اطمینان حاصل کنید که محل نصب آبنما صاف و استوار است.

اگر نیاز باشد، یک سیستم دیگر زیرسازی را نصب کنید.

انتخاب مواد و تجهیزات:

مواد مقاوم در برابر آب و عوامل جوی را برای ساخت بدنه آبنما انتخاب کنید.

یک پمپ قدرتمند و نازل‌های متفاوت برای ایجاد حرکت آب.

نصب سیستم پمپ و لوله‌کشی:

پمپ آب را در نزدیکی آبنما نصب کنید. و لوله‌های مقاوم به درز برای انتقال آب به نازل‌ها نصب کنید.

نصب روشنایی:

اگر نقاط روشنایی در نظر گرفته شده است، سیستم روشنایی زیر آب را نصب کنید.

تست و تنظیمات:

پمپ را راه‌اندازی کنید و تست کنید که آب به درستی جاری شود. تنظیمات مختلف را امتحان کرده و بهترین الگوی آبنما را انتخاب کنید.

نگهداری و تمیزی:

برنامه‌ریزی برای نگهداری دوره‌ای و تمیزی آبنما را داشته باشید.

اطمینان حاصل کنید که سیستم فیلتراسیون به درستی کار می‌کند.

با دنبال کردن این مراحل و بهره‌گیری از تجهیزات با کیفیت، می‌توانید یک آبنما زیبا و موثر بسازید.
بام پوکه به عنوان یک کارآفرین، تخصصی ایجاد کرده است که به شما کمک می کند تا در طراحی فواره های معماری خود تصمیمات درستی بگیرید. تجربه ساخت و ساز در خدمت شماست! پیشنهاد بام پوکه منحصر به فرد است زیرا با کمک به ایده های طراحی آبنما در فضای باز شما شروع می شود و به دنبال آن ساخت، تحویل و نگهداری می شود.

بام پوکه متخصص در طراحی، ساخت و نگهداری آبنماهای معماری، پدهای آب پاش، استخرهای شنا و حمام های نوردیک در سطوح تجاری، شهرداری و سازمانی است.

خرید پوکه آبنما

جهت سفارش پوکه معدنی درجه یک قروه میتوانید با شمار ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱ تماس بگیرید .