قیمت پوکه معدنی

پوکه معدنی قروه با توجه به وزن بسیار سبک نسبت به پوکه های دیگر مناطق و همچنین درجه سختی بالا برترین پوکه معدنی کشور است . ویژگی های ذکر شده این محصول را به بهترین انتخاب برای استفاده در صنعت ساختمان سازی تبدیل کرده است . پوکه قروه از سراسر ایران مشتریان فراوانی دارد به طوری که روزانه از معادن پوکه قروه به چهار گوشه کشور بار ارسال می شود .

lazy placeholder قیمت پوکه معدنی

شهرستان قروه دارای معادن بسیاری می باشد که در زمینه استخراج پوکه معدنی فعال اند . تعداد این معادن بالغ بر بیست عدد است که هرکدام با تمام توان فعال هستند . در صورت استفاده از پوکه برای ساخت بتن می توان بتن محکمتر و البته سبکتری تولید نمود ، اما این مورد در کشور ما زیاد شناخته شده نیست و استفاده از آن شایع نیست . ولی نمونه های آزماشگاهی بتن ساخته شده توسط پوکه معدنی آنقدر موفق بوده اند که مسلما در آینده نزدیک باید منتظر استفاده بیشتر این محصول در ساختمان سازی بود .

lazy placeholder قیمت پوکه معدنی

بام پوکه همیشه سعی داشته تا با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی در خدمت شما عزیزان باشد . از آنجا که قیمت انواع پوکه متفاوت است و هر نوع پوکه بنا به خاصیت خود برای کاری خاص استفاده می شود ، هموطنان عزیز می توانند برای استعلام  قیمت انواع پوکه معدنی قروه و همچنین جهت دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرند .

شماره های ما :
۰۹۳۶۸۳۷۷۰۸۸ – ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱                       میثم معظمی

انواع پوکه ارائه شده توسط ما :

  1. پوکه بادامی
  2. پوکه نخودی
  3. پوکه عدسی
  4. پوکه ماسه ای
  5. پوکه آبنما
  6. پوکه فندوقی

همانطور که قبلا گفته شده ، کاربرد پوکه معدنی فقط در بخش ساخت و ساز نیست ، بلکه از پوکه معدنی در کشاورزی نیز استفاده می شود . چون با مخلوط کردن پوکه با خاک ؛ خاک حاصلخیزتری به دست می آید و همچنین ریشه گیاه دسترسی راحتتری به اکسیژن خواهد داشت .

lazy placeholder قیمت پوکه معدنی

از پوکه برای بخشی از تصویه خانه برای تصویه آب نیز استفاده می شود . همچنین می توان از آن در فیلتر آب آکواریوم استفاده کرد که بهترین مکان را برای رشد باکتری های مفید فراهم می کند .

– پوکه بادامی قروه:
پوکه بادامی یکی از انواع پوکه قروه است که اندازه آن از ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر میباشد .
– پوکه فندوقی قروه:
پوکه فندقی یکی از انواع پوکه قروه است که اندازه آن از ۱۰ تا ۲۰ میلیمتر متغیر می باشد .
– پوکه عدسی قروه:
پوکه عدسی یکی از انواع پوکه معدنی است که اندازه آن از ۳ تا ۷ میلیمتر متغیر می باشد .
– پوکه ماسه‌ای قروه:
پوکه ماسه‌ای یکی از انواع پوکه معدنی است که اندازه آن از ۱ تا ۵ میلیمتر متغیر می باشد .

جهت سفارش پوکه  درجه یک قروه میتوانید با شمار ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱ تماس بگیرید .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09185314481
Call Now Button