سنگ پا

با سلامی دوباره خدمت شما همراهان گرامی بام پوکه . در این مقاله می خواهیم یکی دیگر از محصولات با کیفیت پوکه معدنی قروه را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم . همانطور که از نام این مقاله پیداست این محصول سنگ پا است . سنگ پا یکی از محصولات ما در زمینه استخراج پوکه معدنی است .

همانطور که در این مقاله توضیح دادیم سنگ پا نیز نوعی پوکه معدنی است . استفاده غالب از سنگ پا برای از بین بردن سلول های مرده کف پا است . البته یکی دیگر از موارد استفاده آن زدودن موهای زاید است .

سنگ پای قروه

سنگ پای قروه یکی از بهترین انواع سنگ پاهای طبیعی می باشد ( همانطور که در مقاله مربوط به توضیحات سنگ پا گفتیم سنگ پا در دو نوع طبیعی و مصنوعی در بازار موجود است ) . این نوع سنگ سبک بوده و به دلیل تخلخل بالا دارای کیفیت بسیار بالایی برای ساییدن است .

lazy placeholder سنگ پا

این نوع سنگ پوکه به غیر از سبک بودن از درجه سختی بالایی برخوردار است . با این توضیحات می توان این سه ویژگی را دلیل بر برتری سنگ پای قروه دانست :

  1. سبک بودن
  2. مقاومت بالا
  3. تخلخل زیاد

سنگ پای بام پوکه

سنگ پای تولید شده توسط ما استخراج شده از معادن ما در شهرستان قروه می باشد . وقی که نام سنگ پا برده می شود همگی ما تصویر تقریبا نیم بیضی مانندی از آن را در ذهن داریم . اما سنگ پای تولیدی توسط ما برای اینکه کاربری راحت تری داشته باشد در شکل های مربع و مستطیل برش داده می شود.

lazy placeholder سنگ پا

این کار باعث می شود که علاوه بر شکل ظاهری بهتر استفاده از آن نیز راحت تر باشد .

عزیزان هموطن می توانند برای خرید این پوکه معدنی با ارزش برای شماره های زیر تماس بگیرند . هیچگونه محدودیتی در حجم سفارش وجود ندارد . همچنین ارسال به تمام نقاط کشور انجام می شود .

شماره های تماس :
۰۹۳۶۸۳۷۷۰۸۸ – ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱ میثم معظمی

پوکه معدنی قروه همواره به عنوان بهترین پوکه معدنی کشور مطرح بوده است . ما نیز در راستای تامین نیاز بخش های مختلف کشور به پوکه در زمینه استخراج و ارسال آن به مناطق مختل کشور در حال خدمت به هموطنان عزیز بوده ایم .

برای بالا نگه داشتن کیفیت پوکه معدنی ارسالی توسط ما ، همیشه در تمامی مراحل استخراج تا بارگیری تمام دقت را لحاظ کرده ایم . به همین دلیل پوکه ارسالی ما برای مشتریان محترم بسیار تمییز بوده ( بدون خاک و سنگ ) که این امر موجب رضایت بیش از پیش مشتریان ما شده است .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09185314481
Call Now Button