بهترین پوکه معدنی اهواز

همانطور که در نوشته های قبلی مفصلا توضیح دادیم ، پوکه معدنی قروه بهترین پوکه معدنی است که برای استفاده در ساختمان سازی بسیار مناسب است . دلیل برتری این پوکه نیز سبک بودن و درجه سختی بالایی است که دارد .

پوکه معدنی اهواز از طریق شهرستان قروه در استان کردستان تامیین می شود . به دلیل کیفیت بالای پوکه معدنی قروه این پوکه به سراسر ایران ارسال می شود . پوکه قروه توانسته رضایت مشتریان را جلب کند.

lazy placeholder بهترین پوکه معدنی اهواز
بارگیری پوکه معدنی

در گذشته که اکثر خانه ها ویلایی ساخته می شد از خاک و ماسه برای سیب بندی و … استفاده می کردند . ولی الان که ساختمان سازی به سوی چند طبقه سازی پیش می رود ، یکی از بزرگترین اصول آن ایمنی ساختمان است.

یکی از مهمترین این اصول ایمنی این است که ساختمان بلند مرتبه باید تا حد امکان و مطابق با علوم و قوانین سبک ساخته شود. بنابراین وقتی که سفت کاری ساختمان تمام می شود و نوبت به دیوار چینی و شیب بندی و پر کردن کف طبقات می رسد ، پای پوکه معدنی به میان می آید.

در گذشته که نهایتا ساختمان دو و یا سه طبقه بود برای دیوار چینی از آجر استفاده می شد. ولی هم اکنون که ساختمان های ساخته شده به بالای ۵ طبقه رسیده اند برای اینکه از وزن کلی سازه کاسته شود برای دیوارچینی از بلوک های سبک ساخته شده با پوکه معدنی استفاده می شود.

پوکه معدنی اهواز : در ساخت انواع بلوک های سقفی و دیواری از پوکه معدنی استفاده می شود . این کار باعث می شود که بلوک تولید شده سبک و مقاوم باشد.

lazy placeholder بهترین پوکه معدنی اهواز

همچنین در زمان شیب بندی و یا پر کردن کف ها از پوکه استفاده می شود . در گذشته برای این کار از ماسه و یا خاک استفاده می کردند . اما الان استفاده از خاک برای شیب بندی و … در ساختمان های چند طبقه اصلا توصیه نمی شود . چون این کار باعث بالا رفتن وزن ساختمان می شود که این مورد می تواند بسیار خطرناک باشد .

همان طور که گفتیم پوکه معدنی اهواز و اکثر مناطق ایران از معادن پوکه شهرستان قروه واقع در استان کردستان تامین می کند. پوکه معدنی اهواز و تمامی شهرهای استان خوزستان نیز اکثرا از پوکه باکیفیت قروه تامین می شود .

جهت خرید پوکه معدنی اهواز هموطنان عزیز می توانند با شماره های ما که در سایت درج شده تماس بگیرند . در صورت داشتن هر نوع سوالی ، به سوالات شما عزیزان پاسخ داده خواهد شد.

عزیزان توجه داشته باشند که بعد از تماس و اعلام شهر مقصد کرایه بار منصفانه از باربری ما استعلام شده و خدمت عزیزان عرض می گردد.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09185314481
Call Now Button