بام پوکه

[vc_row][vc_column][us_image_slider ids=”6678,6679″ img_size=”full”][vc_column_text]پوکه معدنی قروه با دارا بودن دو ویژگی سبک بودن و سختی بالا بهترین مصالح برای استفاده در ساختمان است . این پوکه معدنی در مقایسه با پوکه سایر مناطق چیزی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلوگرم در هر مترمکعب سبکتر است . این میزان سبکی در مقیاس بالای استفاده بسیار چشمگیر خواهد بود . به همین دلیل است که پوکه معدنی قروه در بین تمامی هموطنان عزیز که مشغول ساخت و ساز هستند بسیار مشهور است و مشتریان فراوانی از چهارگوشه کشور دارد .

هموطنان عزیز می توانند جهت دریافت مشاوره و یا تهیه پوکه معدنی قروه با شماره های ۰۹۳۶۸۳۷۷۰۸۸ – ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱ تماس بگیرند. “بام پوکه ارائه دهنده برترین نوع پوکه کشور”

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”آخرین مقالات پوکه معدنی” font_container=”tag:h2|text_align:center”][us_grid taxonomy_category=”%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” columns=”3″ items_quantity=”5″ pagination=”regular” items_layout=”5951″ img_size=”us_600_600_crop”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

فروش پوکه معدنی خالص ( بدون خاک و سنگ ) . اعتماد شما سرمایه ماست .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

09185314481
Call Now Button