استخراج پوکه معدنی

استخراج پوکه معدنی از معادن ما در شهرستان قروه به صورت کاملا فعال و دقیق انجام می شود . پوکه معدنی قروه بهترین پوکه معدنی در سطح کشور است . استخراج پوکه معدنی به صورت کاملا مکانیزه و با دقت بالا انجام می شود.

استخراج پوکه معدنی

پس از اینکه پوکه معدنی استخراج شد ، به دستگاه سرند منتقل می شود. در این مرحله پوکه معدنی در انواع مختل آن جدا سازی شده و در انبار مخصوص همان نوع پوکه دپو می شود .

پوکه معدنی قروه دارای وزنی سبک و مقاومتی بالاست که آن را به بهترین گزینه برای استفاده در ساختمان سازی در شیب بندی و پر کردن کف طبقات تبدیل کرده است . تنها داشتن این دو ویژگی کافیت تا پوکه معدنی قروه به بهترین پوکه معدنی کشور تبدیل شود.

lazy placeholder استخراج پوکه معدنی
lazy placeholder استخراج پوکه معدنی

ما در هنگام استخراج ، سرند و بارگیری پوکه معدنی همیشه بیشترین دقت را داشته و داریم . این میزان دقت به این دلیل است که پوکه معدنی ارسال شده برای مشتری نباید دارای ناخالص باشد . ناخالصی هایی که ممنکن است همراه پوکه معدنی باشد یکی سنگ است و دیگری خاک که ممکن ازت در هنگام سرند نامناسب و یا بارگیری غیر اصولی با بار پوکه مخلوط شود .

وجود ناخالصی در پوکه معدنی موجب سنگین شدن بار و به دنبال آن نارضایتی مشتری می شود . ما در بام پوکه همواره به این موضوع دقت ویژه ای داشته ایم تا بتوانیم مشتریان خود را هرچه بیشتر راضی نگه داشته و مورد اعتماد عزیزان قرار بگیریم.

lazy placeholder استخراج پوکه معدنی

انواع پوکه معدنی قروه

  1. پوکه بادامی : این نوع پوکه اکثرا برای شیب بندی و پر کردن کف مورد استفاده قرار می گیرد .
  2. پوکه فندقی : پوکه فندقی نیز مانند پوکه بادامی در شیب بندی و پر کردن کف استفاده می شود .
  3. پوکه نخودی : پوکه نخودی نیز مانند دو نوع پوکه بالا استفاده می شود . ( در توضیح شباحت کاربردها باید گفت که انواع مختلف پوکه معدنی با کاربرد مشابه مانند بالا ، دارای اندازه ها و وزن های متفاوتی هستند . که مورد استفاده آنها در شرایط مختلف توسط مهندس و یا بنای ساختمان تعیین می شود ) .
  4. پوکه عدسی : کاربرد پوکه عدسی بیشتر در بلوک سازی است . البته برای کف پوشی نیز استفاده می شود .
  5. پوکه ماسه ای : در تولید انواع بلوک سقفی و دیواری و بتن سبک استفاده می شود . یکی دیگر از کاربردهای پوکه ماسه ای پر کردن اطاف لوله ها می باشد .
  6. پوکه آبنما : این نوع پوکه به خاطر اندازه ( ۲۰ الی ۱۰۰ سانتی متر ) و شکل سخره مانند خود ، در ساخت تزئینات بنا و محیط مورد استفاده قرار می گیرد . مثلا ساخت آبنما ها ، ساخت آلاچیق و یا نمای ساختمان .

بارگیری پوکه معدنی

همانطور که گفتیم استخراج پوکه معدنی در معادن ما کاملا فعالانه و بدون فوت وقت و با دقت بالا انجام می شود . هموطنان عزیز از هرکجای ایران اسلامی در تمامی ساعات شبانه روز می توانند جهت خرید پوکه معدنی با ما در تماس باشند .

lazy placeholder استخراج پوکه معدنی
بارگیری پوکه معدنی

پوکه معدنی درخواستی شما در کوتاه ترین زمان ممکن بارگیری شده و به سمت مقصد فرستاده می شود . عزیزانی که برای سفارش نیاز به اطلاعات تخصصی دارند نیز می توانند برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرند .

شماره تماس : ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09185314481
Call Now Button