ارسال پوکه معدنی قروه به تمام نقاط کشور

پوکه معدنی قروه بهترین پوکه معدنی در سطح کشور است . این را ما نمی گوییم بلکه تعداد بالای مشتریان این سنگ معدنی در سطح کشور است که این ادعا را مطرح کرده و اثبات می کند .

ارسال پوکه معدنی قروه به تمام نقاط کشور

پوکه معدنی قروه به دلیل اینکه از پوکه سایر مناطق کشور سبکتر است و اینکه درجه سختی بالایی دارد ، برای استفاده در ساختمان سازی بسیار مورد توجه است . پوکه در ساختمان سازی برای شیب بندی  پشت بام و کفپوشی طبقات مورد استفاده قرار می گیرد .

lazy placeholder ارسال پوکه معدنی قروه به تمام نقاط کشور

پوکه معدنی بام پوکه

شهرستان قروه با داشتن بیش از ۲۰ معدن فعال استخراج پوکه معدنی بزرگترین تامیین کننده پوکه معدنی کشور است . پوکه قروه به تمامی استان ها و شهرهای کشور ارسال می شود .

جهت خرید پوکه معدنی قروه با شماره ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱ تماس بگیرید .

ارسال پوکه معدنی تمیز

پوکه معدنی بام پوکه با مدیریت میثم معظمی با دقت کامل و نظارت مستقیم ما استخراج می شود .  به این صورت که دقت لازم و کافی در استخراج صورت می گیرد تا مواد اضافی با پوکه مخلوط نشود . این کار باعث می شود که انواع مختلف پوکه معدنی ارسال شده توسط ما برای مشتری بسیار تمیز و بدون ناخالصی باشد .

ارسال پوکه معدنی خالص و تمییز برای مشتریان برای ما امری مهم است . پوکه معدنی خالص باعث می شود که وزن بار کاملا طبیعی باشد ، نه اینکه به خاطر وجود ناخالصی ( مانند خاک و یا سنگ ) وزن آن زیاد شود .

lazy placeholder ارسال پوکه معدنی قروه به تمام نقاط کشورزیاد شدن غیر طبیعی وزن پوکه معدنی در صورتی که از آن در مقیاس بالا استفاده شود ( مانند ساختمان های چندین طبقه ) ، باعث بالا رفتن وزن سازه می شود . 

البته یادآوری می کنیم که مشتری های ما  از پوکه معدنی فقط در ساختمان سازی استفاده نمی کنند . بلکه این سنگ معدنی کاربردهای دیگری نیز دارد . در سراسر کشور اکثر عزیزانی که می خواهند گلخانه احداث کنند ، برای بالا بردن کیفیت خاک از پوکه معدنی قروه استفاده می کنند .

در صورتی که پوکه معدنی قروه با خاک کشاورزی و خاک گلخانه مخلوط شود ، محصول بدست آمده با کیفیت تر خواهد بود . بدین صورت که با مخلوط کردن پوکه معدنی با خاک مواد معدنی و مغزی موجود در پوکه به داخل خاک منتقل می شود . از طرفی این مخلوط باعث می شود که راه تنفس برای ریشه گیاه بیشتر شود .

انواع پوکه معدنی قروه

پوکه قروه در انواع مختل از معادن سطح شهرستان استخراج می شود که در ادامه آنها را نام می بریم .

  • پوکه نخودی
  • پوکه عدسی
  • پوکه بادامی
  • پوکه آبنما
  • پوکه ماسه ای
  • پوکه فندقی

هرکدام از این پوکه ها دارای اندازه و وزن متفاوت با دیگری است . همین موضوع باعث می شود که نوع کاربرد و محل به کارگیری آنها با هم متفاوت باشد . مثلا از پوکه بادامی برای شیب بندی استفاده می شود . از پوکه ماسه ای نیز برای ساخت انواع بلوک سیمانی .

ارسال پوکه در تمامی روزهای هفته و بدون تعطیلی انجام می شود . عزیزان می توانند جهت تهیه پوکه معدنی و استعلام قیمت با شماره ۰۹۱۸۵۳۱۴۴۸۱ تماس بگیرند . سفارش شما در کوتاهترین زمان ممکن ارسال خواهد شد .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09185314481
Call Now Button